هنر رزین مواد تزئینی

  پانل های معماری رزین

  پانل های معماری رزین

  پانل های معماری رزین شفاف و زیست محیطی ساز که دارای ویسکوزیته، وضوح، مقاومت به مواد شیمیایی و مقاوم در برابر آتش است.

  پتگ

  پتگ

  پانل های PETG رزین را می توان با انواع مختلفی از ظاهر بی پایان از تزئینات مانند برگ، گیاهان، چمن، پوسته، فیبر، واریا و تراشه های فلزی در پوشش های نیمه شفاف و نیمه شفاف تعبیه شده است.

  Eco Resin Wall Panels

  Eco Resin Wall Panels

  Eco Resin Wall Panels یک محیط زیست و مد روز است که می تواند با ظاهر بی حد و حصر مختلف از لوازم تزئینی تعبیه شده است. پانل های Eco Resin Wall دارای مواد ساختمانی شفاف و اکولوژیکی است که دارای ویسکوزیته، وضوح، مقاومت در برابر مواد شیمیایی و مقاوم در برابر...

  صفحه نمایش تقسیم

  صفحه نمایش تقسیم

  پانل های رزین پانل های تقسیم می تواند "لباس" برای تنظیم به هر تم که اتاق شما است. شما می توانید آن را با پارچه یا طبیعت برای تقسیم شفاف و ظریف پوشش دهید. با رنگ رزین و برخی از مواد، شما می توانید طرح های بر روی پارچه و طبیعت، ایجاد آن را به...

  Varia رزین پانل

  Varia رزین پانل

  پانل های Varia رزین با کیفیت معماری کیفیت ما ارائه امکانات بی پایان طراحی شده است. استفاده از تصورات خود را برای ایجاد یک فضای به یاد ماندنی از طریق استفاده از بافت، رنگ، الگوهای و چاپ. با بیش از 250 دکور برای انتخاب، اگر بتوانید تصور کنید،...

  پنل تقسیم کننده اتاق معلق

  پنل تقسیم کننده اتاق معلق

  بهترین چیز در مورد پرگار تقسیم اتاق است که شما صرفه جویی در فضا. هدف اصلی آنها این است که: برای جدا کردن دو اتاق بدون قرار دادن دیوار بین آنها که به شما فضای گرانبها را خوردن خواهد شد. امیدوارم که شما می توانید ایده استفاده کنید می توانید در خانه خود را نیز پیدا کنید.

  پانل های رزین با چمن

  پانل های رزین با چمن

  پانل های رزین با چمن طبیعی و سازگار با راحتی روستایی، مواد قابل ساخت و ساز خانه های اروپایی و آمریکایی قابل تشخیص است.

  پانل های دیوارهای معماری

  پانل های دیوارهای معماری

  با استفاده از مواد آلی، مواد سازگار با محیط زیست به عنوان پایه، پانل های رزین معماری تولید می شود که غیر سمی و غیر آلاینده تولید، قابل بازیافت، و صرفه جویی در انرژی است.

  پانل های رزین بازیافت شده

  پانل های رزین بازیافت شده

  با استفاده از مواد آلی، مواد سازگار با محیط زیست به عنوان پایه، پانل های رزین بازیافت تولید می شود که غیر سمی و غیر آلاینده تولید، قابل بازیافت، و صرفه جویی در انرژی است.

  پانل های رزینی تزئینی برای فروش

  پانل های رزینی تزئینی برای فروش

  پانل رزین پادشاه مواد خنثی برای استفاده در منزل و اداره است، این پانل های شفاف سخت تر از شیشه و کاملا قابل تنظیم است. و آنها بر روی زمین، با استفاده از مواد غیر سمی و پایدار ساخته شده از PETG، که GREENGUARD Indoor Air Quality Certified® نیستند، بار...

  پانل های دیوار های داخلی معماری

  پانل های دیوار های داخلی معماری

  کتابخانه ما از طرح های صفحه متوجه صرفا آغاز شده است. ما زندگی را به مکان های دنیوی را با هنرمندی است که جشن زیبایی طبیعی منحصر به فرد فضای خود را.

  روشنایی رزین

  روشنایی رزین

  نور رزین ترکیبی از بهترین چراغ های LED با مواد منحصر به فرد سایه رزین برای ارائه صنعت طیف گسترده ای از طرح های ظریف، بی انتها است.

صفحه اصلی صفحه قبلی 1234 صفحه بعد صفحه آخر 1/4
ما حرفه ای هنر رزین مواد تزئینی تولید کنندگان و تامین کنندگان در چین، متخصص در تولید رزین هنری مواد تزئینی را با قیمت های رقابتی. ما گرمی به شما برای خرید محصولات با کیفیت از کارخانه ما خوش آمدید.