پانل های رزینی تزئینی برای فروش

پانل رزین پادشاه مواد خنثی برای استفاده در منزل و اداره است، این پانل های شفاف سخت تر از شیشه و کاملا قابل تنظیم است. و آنها بر روی زمین، با استفاده از مواد غیر سمی و پایدار ساخته شده از PETG، که GREENGUARD Indoor Air Quality Certified® نیستند، بار نیست.

ارسال درخواستچت کن
جزئیات محصول

D ecorative R esin P anels برای S ale

Lumicor (85).jpg
Lumicor (87).jpg
Lumicor (88).jpg
Lumicor (86).jpg


مشخصات فنی

محل منبع: شانگهای، چین (سرزمین اصلی)

نام تجاری: ECOO

نوع: پانل های PETG

گواهی: SGS FDA LEED GREENGUARD

خدمات: OEM، ODM

رنگ و گیاهان: سفارشی

قیمت: قیمت مستقیم کارخانه

اندازه: 1200 × 2400mm؛ 1200 × 2980 میلیمتر

مقاوم در برابر آتش: کلاس B1 (به راحتی قابل اشتعال نیست)

بسته بندی حمل و نقل: بسته های چوبی با پلی فوم داخل

ضخامت: 3mm-20mm یا سفارشی

Lumicor (27).jpg
Lumicor (37).jpg


Lumicor (47).jpg
Lumicor (32).jpg


امکانات

مقاومت بسیار عالی: صفحات PETG دارای مقاومت بسیار خوبی در برابر ضربه، دوام ناپذیر، حتی در دماهای پایین هستند. 40 برابر مقاومت ضربه شیشه ای، 10 برابر PMMA (اکریلیک).


گزینه های نامحدود: ایجاد بیش از یک میلیون گزینه سفارشی برای ارائه روشنایی روزانه و حفظ حریم خصوصی، ارائه گزینه های زیبایی شناسی و طراحی نامحدود.


سبک وزن: نصف چگالی شیشه، که باعث نصب آسانتر و طراحی انعطاف پذیری چشمگیر می شود.


شفافیت خوب: پانل های رزین ارائه وضوح شدید و انتقال نور را در ترکیب با براق بالا. مواد خام PETG خوب شفاف


آسان نگه داشتن: آسان برای تمیز کردن و استفاده در انواع محیط های مورد نیاز است.


مقاوم در برابر آتش: کلاس B1 (به راحتی قابل اشتعال نیست). کم قابل اشتعال است و ویژگی خود تهی است. حتی پس از سوزاندن، مواد مضر وجود دارد، اما نسبتا بالا شفافیت.


سازگار با محیط زیست: گیاه طبیعت، رزین سازگار با محیط زیست. کاملا بازیافت شده، غیر سمی، اجازه می دهد تا برای تماس با مواد غذایی (استاندارد FDA). محیط زیست بدون رادیو، محصولات سبز.


Lumicor (13).jpg
Lumicor (17).jpg
Lumicor (15).jpg


شرح

پانل رزین پادشاه مواد خنثی برای استفاده در منزل و اداره است، این پانل های شفاف سخت تر از شیشه و کاملا قابل تنظیم است. و آنها بر روی زمین، با استفاده از مواد غیر سمی و پایدار ساخته شده از PETG، که GREENGUARD Indoor Air Quality Certified® نیستند، بار نیست.


محصولات و راه حل های ما کمک می کند به اعتبار LEED * در چند دسته. ما افتخار می کنیم که مواد ما برای ساختمان های تجاری معتبر LEED مناسب هستند.


انتخاب پانل های رزین به اندازه تخیل شما متنوع است، با اجازه دادن به سفارشی کردن رنگ، الگو، بافت، interlayer و پایان مواد خود را انتخاب کنید، پانل های رزین ما تبدیل به محیط مناسب برای برنامه معماری شما می شود.


فقط تصور کنید که شما می توانید از این پانل های رزین برای ... از تقسیم اتاق به پروژه های ساخت و ساز به آثار هنری و حتی در مبلمان و یا طلا و جواهر طراحی ...


ما در کنترل زیبایی شناختی کامل را ارائه می دهیم تا دیدگاه شما را برآورده کرده و مشخصات خود را برآورده کنیم. ببینید چه اتفاقی می افتد زمانی که طراحی با آزادی کامل مواجه می شود

Lumicor (112) .jpg

Lumicor (113) .jpg

Lumicor (114) .jpg

Lumicor (1).png
Lumicor (111).jpg

Lumicor (6).jpg
Lumicor (103).jpg


Lumicor (105).jpg
Lumicor (106).jpg


تماس

panels.jpg رزین آکریلیک

Hot Tags: پانل های رزینی تزئینی، پانل های رزین روشن، رزین پانل، ورق PETG، ورق پلاستیک Petg، رزین Petg، رزین Petg قیمت، نیمکت شفاف، پانل دیوار داخلی آکرولیک، ورق اکریلیک، ورق اکریلیک تزئینی، اکریلیک، مبلمان اکریلیک، مبلمان پانل رزین، پانل رهبری رهبری، نور پانل رهبری، پارتیشن دفتر، دیوار پارتیشن، ورق اکریلیک تزئینی، پانل های تزئینی رزین،
محصولات مرتبط
پرس و جو