پنل تقسیم کننده اتاق معلق

بهترین چیز در مورد پرگار تقسیم اتاق است که شما صرفه جویی در فضا. هدف اصلی آنها این است که: برای جدا کردن دو اتاق بدون قرار دادن دیوار بین آنها که به شما فضای گرانبها را خوردن خواهد شد. امیدوارم که شما می توانید ایده استفاده کنید می توانید در خانه خود را نیز پیدا کنید.

ارسال درخواستچت کن
جزئیات محصول

یک چیز شما متوجه در آپارتمان های کوچک این است که مردم با استفاده از پرگار تقسیم اتاق است. آنها می خواهند برای جدا کردن یک اتاق به چند کوچکتر دیگر. به عنوان مثال، که اغلب بین آشپزخانه و منطقه زندگی می کنند اتفاق می افتد.

و یا مردم جدا سالن ورودی از منطقه زندگی می کنند.

 

بهترین چیز در مورد پرگار تقسیم اتاق است که شما صرفه جویی در فضا. هدف اصلی آنها این است که: برای جدا کردن دو اتاق بدون قرار دادن دیوار بین آنها که به شما فضای گرانبها را خوردن خواهد شد.  امیدوارم که شما می توانید ایده استفاده کنید می توانید در خانه خود را نیز پیدا کنید.

 

شما می توانید مقدار زیادی از پانل های مشابه در وب سایت ما. آنها قطعا یکی از زیباترین راه هایی برای جدا کردن محل زندگی خود را از سالن ورودی است. حرکت نزولی این است که شما می کنید فضای ذخیره سازی، چیزی است که شما می توانید با ترتیبات دیگر است.

 

شما فقط نیاز به پانل خالی و سپس فقط برو آجیل. شما می توانید این جدول هر نحوی دوست دارید تزئین. هیچ محدودیتی برای خلاقیت خود را وجود دارد.


Suspended Room Divider Panels10.jpg


Suspended Room Divider Panels9.jpg

Suspended Room Divider Panels7.jpg


Suspended Room Divider Panels8.jpg

Suspended Room Divider Panels11.jpg

Suspended Room Divider Panels12.jpg

Hot Tags: پنل تقسیم کننده اتاق معلق و تولید کنندگان و تامین کنندگان و فروش، قيمت
محصولات مرتبط
پرس و جو