پانل های نمایش

در روز آفتابی، دیوار پانل رزین با جریان نور در داخل پنجره های فروشگاه جاری می شود. در شب، نور درون یک صدای گرم صورتی به بیرون می دهد. کارخانه فولاد درون پانل پانل رزونانس، به رغم استحکام و حضور دیوار، به عنوان نمایشگر مبهم به بیننده نشان داده می شود.

ارسال درخواستچت کن
جزئیات محصول
پانل های صفحه نمایش / پانل های رزین / پانل های دیواری

پانل های رزین آکریلیک (27) .jpg

خط جداگانه

محل منبع: شانگهای، چین (سرزمین اصلی)

نام تجاری: ECOO

نوع: پانل های PETG

گواهی: SGS FDA LEED GREENGUARD

رنگ: رنگ موجود است

اندازه: 1240 × 2440 میلیمتر؛ 1220 × 3000 میلی متر

Tolerance دما: -20-80 درجه سانتی گراد

مقاوم در برابر آتش: کلاس B1 (به راحتی قابل اشتعال نیست)

ضخامت: 6mm، 8mm، 10mm، 15mm، 20mm، 25mm، 30mm یا سفارشی

پایان: ماسه سنگ، براق، مات، برس، انتشار، پاتینا، moiré، گچ، supermatte.


توصیف
Display Panels.jpg
Display panels (5).jpg

سلین، لندن - رزین وال


دیوار رزین، برای خانه مد فرانسوی Céline's Mayfair فروشگاه، در Mount Street ساخته شده است.


فروشگاه Céline در حال حاضر دارای یک کف مرمر خوب، مناطق مشخص برای هر بخش ایجاد شده توسط دیوارهای خالی و یک نگاه پاک و تمیز در سراسر فروشگاه است.


در حال حاضر ما 9 متر طولانی پانل های دیواری رزین نصب شده است، که شامل دو سوله با قفسه برنج و روشنایی برای نمایش عینک آفتابی.


ما برای تمام پانلهای رزین قالب ها را تولید کردیم، آنها را به رنگ مورد نیاز ریختیم و سپس آنها را در روتور CNC ما فقط به ساختار فولاد، که توسط ما ساخته شده بود، ساختیم - همه لبه های دیگر خام بود، که منعکس کننده صداقت در مواد که قالب اصلی طراحی فروشگاه را تشکیل می دهد. هر پانل منحصر به فرد است، با الگوهای ایجاد شده توسط ریختن و هر علامت از انقباض به عنوان آنها درمان قابل مشاهده است.


در روز آفتابی، دیوار پانل رزین با جریان نور در داخل پنجره های فروشگاه جاری می شود. در شب، نور درون یک صدای گرم صورتی به بیرون می دهد. کارخانه فولاد درون پانل پانل رزونانس، به رغم استحکام و حضور دیوار، به عنوان نمایشگر مبهم به بیننده نشان داده می شود.


Display panels (6).jpg
Display panels (1).jpg


امکانات

شفافیت خوب: پانل های رزین ارائه وضوح شدید و انتقال نور را در ترکیب با براق بالا.


سبک وزن: نصف چگالی شیشه، که باعث نصب آسانتر و طراحی انعطاف پذیری چشمگیر می شود.


مقاوم در برابر آتش: کلاس B1 (به راحتی قابل اشتعال نیست). کم قابل اشتعال است و ویژگی خود تهی است. حتی پس از سوزاندن، مواد مضر وجود دارد، اما نسبتا بالا شفافیت.


سازگار با محیط زیست: گیاه طبیعت، رزین سازگار با محیط زیست. کاملا بازیافت شده، غیر سمی، اجازه می دهد تا برای تماس با مواد غذایی (استاندارد FDA). محیط زیست بدون رادیو، محصولات سبز.

Display panels (4).jpg
Display panels (7).jpg


تماس

panels.jpg رزین آکریلیک

Hot Tags: پانل های رزین، پانل های رزین شفاف، پانل های رزین تزئینی، صفحه نمایش، دیوار رزین، دکور، داخلی، پانل های رزین های معماری
محصولات مرتبط
پرس و جو