پانل های گچی کامپوزیت

  پانل های دیواری خارجی

  پانل های دیواری خارجی

  به عنوان یک ماده کامپوزیت با عملکرد عالی، ساختار ساده و منحصر به فرد، صرفه جویی در منابع و انرژی، آن دارای مزایای استفاده از وزن سبک، قدرت بالا، استحکام بالا، کمانش کردن، عایق حرارتی، کاهش نویز، سطح صاف و غیر قابل تغییر است.

  پانل های ساختاری لانه زنبوری

  پانل های ساختاری لانه زنبوری

  به عنوان یک ماده کامپوزیت با عملکرد عالی، ساختار ساده و منحصر به فرد صرفه جویی در منابع و انرژی آن است مزایای استفاده از وزن سبک، استحکام بالا، استحکام بالا، cushioning، عایق، کاهش سر و صدا، سطح و آسان نیست تغییر شکل.

  پانل های لانه زنبوری سبک وزن

  پانل های لانه زنبوری سبک وزن

  پانل های لانه زنبوری کمپانی MANIKIN امکانات بی شماری ارائه می دهد. پانل های لانه زنبوری ما می تواند به طور کامل صاف و یا به راحتی به تقریبا هر شکل قابل تصور قالب. پانل های لانه زنبوری سبک ما دارای قدرت ضربه بسیار بالایی و منحصر به فرد نقاط...

  سیستم عایق ساندویچ پنل دیوار

  سیستم عایق ساندویچ پنل دیوار

  هسته سبک، دو چهره را در موقعیت صحیح نگه می دارد، مقاومت در برابر نیروهای برشی، و عایق سازی را فراهم می کند، در حالی که دو چهره، دوام، مقاومت در برابر هوا و ضربه، مقاومت در برابر نیروهای کشش و فشرده سازی در هواپیما را فراهم می کنند.

  پانل ساندویچ

  پانل ساندویچ

  بسیاری از مشتریان از پانل ساندویچ هسته کاغذی Fireproof Paper استفاده میکنند که صرفه جویی در محیط زیست، صرفه جویی در انرژی، صرفه جویی در منابع و ضد ضربه است.

  ساخت ساندویچ پانل خانه

  ساخت ساندویچ پانل خانه

  پانل های ساندویچ (گاهی اوقات به عنوان پانل های کامپوزیت یا پانل های عایق بندی ساختاری (SIP) نامیده می شوند) شامل دو لایه از یک ماده سفت و سخت است که به هر دو طرف یک هسته سبک وزن متصل می شود. این سه جزء به صورت ترکیبی عمل می کنند؛ بدین ترتیب...

  پانل های کامپوزیت

  پانل های کامپوزیت

  استفاده از پانل Composite Core Paper Fireproof واقعا گسترده است از دیوارهای پارتیشن، تقسیمات و مناطق زندگی به ساخت کلبه، خانه های باغ، سایبان، دفاتر باغ و یا خانه ها. دیوار های پارتیشن با توجه به دستورالعمل ها به پارامترهای فنی عالی دست پیدا می کنند.

  سازه های کامپوزیت پانل های عایق

  سازه های کامپوزیت پانل های عایق

  کامپوزیت پانل های عایق ساختاری تمام این مزایا مجمع دیوار سنتی ارائه می شود اما با یک سیستم ابتکاری چند منظوره که جایگزین مقرون به صرفه و آسان است.

  پیش ساخته ساندویچ پانل

  پیش ساخته ساندویچ پانل

  مناسب برای انواع سقف و دیوار به اندازه بزرگ ساختمان کارخانه، ذخیره سازی، سالن های نمایشگاه، ورزشگاهها، فروشگاه های سردخانه و تصفیه، کارگاه های (نگهداری دما، عایق، تحمل وزن، رنگ مقاوم در برابر هوا، غنی و خوب ظاهر).

  پنل کامپوزیت آلومینیومی لانه زنبوری

  پنل کامپوزیت آلومینیومی لانه زنبوری

  اگر هنوز در سایت ساخت و ساز کثیف و مرطوب کار می کنید، بسیاری از دستگاه های سنگین را به سایت منتقل می کنید. اگر هنوز بیش از نیمی از سال انتظار دارید تا بتوانید در خانه جدید خود حرکت کنید. ما خوشحالیم که بهترین جایگزین ما را به دیوار بتنی سنتی...

  پنل ساندویچ آلومینیومی لانه زنبوری

  پنل ساندویچ آلومینیومی لانه زنبوری

  مواد مانیکین به دقت همه جزئیات فرایند تولید، توزیع و فروش را در نظر می گیرد. دیوارهای کمپوست ما در جیانگ سو ساخته شده از مواد بازیافتی است. پس از ساخت، پانل ها به مقصد خود منتقل می شوند، آماده برای تبدیل شدن به بخشی از سازه های سراسر جهان...

  پانل های دیواری ساندویچ عایق بندی شده

  پانل های دیواری ساندویچ عایق بندی شده

  کدام عوامل را در هنگام انتخاب یک سیستم ساختمان مدولار در نظر می گیرید؟ مواد؟ هزینه؟ کیفیت؟ ما خوشحال هستیم که پانل های دیواری ساندویچ عایق بندی با هزینه ای موثر، سازگار با محیط زیست و طولانی مدت را برای شما معرفی...

صفحه اصلی صفحه قبلی 123 صفحه بعد صفحه آخر 1/3
ما تولید کنندگان و تامین کنندگان پانل هیئت مدیره صنایع پلاستیکی در چین هستیم، در زمینه تولید پانل های گچی با قیمت های رقابتی تخصص داریم. ما از شما خوش آمد می گوییم برای خرید محصولات با کیفیت از کارخانه ما.