هیئت مدیره لانه زنبوری

پانل ساندویچ لانه زنبوری با ساختار لانه زنبوری به عنوان یک هسته. هیئت مدیره لانه زنبوری، به علت ساختار منحصر به فرد آنها، سبک تر از سایر مواد هستند، دارای صاف و پایداری هستند، و همچنین مقاوم به صدا و مقاوم در برابر حرارت هستند. آلیاژ آلومینیوم رادیواکتیو نیست، بلکه می تواند به طور کامل بازیافت شود، ...

ارسال درخواستچت کن
جزئیات محصول

پانل ساندویچ لانه زنبوری با ساختار لانه زنبوری به عنوان یک هسته. هیئت مدیره لانه زنبوری، به علت ساختار منحصر به فرد آنها، سبک تر از سایر مواد هستند، دارای صاف و پایداری هستند، و همچنین مقاوم به صدا و مقاوم در برابر حرارت هستند. آلیاژ آلومینیوم رادیواکتیو نیست، بلکه می تواند به طور کامل بازیافت شود، صرفه جویی در منابع.


Honeycomb Core Board3.jpg


مزایای استفاده از هیئت مدیره لانه زنبوری بر سایر مواد متعارف:


وزن کم، تراکم کم


لایه هسته پانل لانه زنبوری یک ساختار متخلخل متداول است و سوراخ چند ضلعی مستمر مرتب مرتب می شود به طوری که سطح مقطع پانل لانه زنبوری بسیار کوچک است بنابراین چگالی آن نسبت به سایر نقاط بسیار کوچک است مواد interlayer همانطور که تراکم هیئت مدیره لانه زنبوری بسیار کوچکتر از ورقه ورقه ورقه های فولادی و دیگر صفحات معمولی است، در همان حجمی که کیفیت آن سبک ترین است. کیفیت هیئت مدیره لانه زنبوری تنها 9 درصد از همان حجم لمینیت FRP، 11 درصد از همان اندازه صفحه فولاد، 23 درصد از همان حجم از صفحه آلومینیوم آلیاژ است. این اجازه می دهد که هیئت مدیره لانه زنبوری در هواپیما برای صرفه جویی در انرژی زیاد استفاده شود. نور کم چگالی باعث می شود هیئت مدیره لانه زنبوری برای دیدار با هواپیما مهندسی هوا فضا و وسایل حمل و نقل بر روی مواد مورد نیاز "سبک وزن، صرفه جویی در انرژی".


استحکام بالا، سفتی خوب


از منظر مکانیک، ساختار پانل لانه زنبوری شبیه به بسیاری از پرتوهای I است که شبیه به فلنج های پرتو I هستند و عمدتا تحت بار بار در هوا قرار می گیرند در حالی که هسته لانه زنبوری مشابه است به هیبیسکوس پلیت، نقش اصلی آن مقاومت در برابر استرس برشی و اتصال است، از پانل های بالا و پایین پشتیبانی می کند. با این حال، هسته لانه زنبوری از وب I-beam متفاوت است. این یک هسته پوسته پوسته اما خشن و سخت است. هسته در کل صفحه ثابت است و ارتفاع هسته بسیار بزرگتر از پانل است. دوبار، در حالی که افزایش سفتی کلی در همان زمان، ثبات کلی نیز به طور قابل توجهی افزایش یافت.


مقاومت ضربه، مهار ارتعاش


هنگامی که پانل لانه زنبوری تحت تاثیر خارج از هوا قرار می گیرد، می تواند نیروی ضربه را به انرژی تغییر شکل پلاستیک هسته لانه زنبوری تبدیل کند، بنابراین می تواند انرژی ضربه را به طور موثر جذب کند. از طریق ورق آلومینیومی لانه زنبوری از آزمایش ضربه ضربه در حال سقوط برای مشاهده منطقه ضربه ناحیه دندانه، عمق حفره، متوجه شد که تاثیر قطعات غیر کرک، نشان دهنده سختی مقاومت صفحه نمایش لایه لانه سلولی اصلی از طریق آن جذب تغییر شکل خود بخشی از انرژی، اثر ارتعاش خوب است.


عایق، سر و صدا


مواد پانل لانه زنبوری خود را عایق بندی نمیکنند و خواص ضدعفونی صدا مانند آلومینیوم، هدایت گرما و صدا خوب است. اما ساختار منحصر به فرد پانل لانه زنبوری، ساخت عایق کاری هیئت مدیره لانه زنبوری، عملکرد عایق صدا خوب است. هسته یک ساختار متخلخل است، سوراخ متعلق به اکثریت قریب به اتفاق از فضا، با ضخامت 0.1 میلی متر ساخته شده از مشخصات فویل آلومینیوم 51.96x48.00x12.20mm هیئت مدیره لانه زنبوری هسته، به عنوان مثال، بخش فیزیکی از کل حجم تنها 4٪ است. هسته لانه زنبوری و پانل به پانل لانه زنبوری، سوراخ تبدیل شده است به یک فضای محدود ستون های شش ضلعی، پانل های بالا و پایین بین لایه هوا نیز به تعدادی از سلول های بسته تقسیم شده، برای جلوگیری از جریان هوا، گرما دشوار است جابجایی و تابش در قالب این ساختار در گسترش امواج صوتی که در آن انتقال نیز به محدودیت های بزرگ، بنابراین هیئت مدیره لانه زنبوری دارای عایق بهتر، عملکرد عایق صدا است.


آتش، مقاومت در برابر رطوبت خوب است


هیئت مدیره لانه زنبوری هسته و لایه هسته ساخته شده از آلیاژ آلومینیوم، آلیاژ آلومینیوم مواد قابل اشتعال نیست، می تواند یک نقش بازدارنده شعله بسیار خوب بازی کند. علاوه بر این، آلیاژ آلومینیوم خود، ثبات شیمیایی، مقاومت در برابر خوردگی، مقاومت در برابر رطوبت.


شکل خوب، ضخامت اختیاری است


ضخامت صفحه اصلی لانه زنبوری را می توان با توجه به نیاز واقعی 5-200mm انتخاب، شکل نیز می تواند با توجه به نیازهای خاص از پانل مسطح، تک پنل یا هیپربولیک ساخته شده است. هیئت مدیره لانه زنبوری نه تنها به شکل خوبی است، بلکه همچنین پس از تشکیل، تغییر شکل پیدا می کند.


غیر آلوده کننده، صرفه جویی در انرژی و حفاظت از محیط زیست


آلیاژ آلومینیوم تهیه مواد لانه زنبوری هسته هیئت مدیره است، رادیواکتیو نیست، و نه هر گونه مضر برای گازهای مضر سلامت انسان است، اما همچنین می تواند به طور کامل بهبود، استفاده مجدد، صرفه جویی در منابع و انرژی، صرفه جویی در انرژی صرفه جویی در مورد نیازهای محیط زیست. علاوه بر این، پانل لانه زنبوری با کاهش کیفیت وسایل حمل و نقل، در حالی که اطمینان از قدرت افزایش قدرت، کاهش مصرف سوخت، در حالی که صرفه جویی در انرژی برای کاهش آلودگی اگزوز.


زیبا، آسان برای تمیز کردن


پانل های آلومینیومی را می توان به طور مستقیم استفاده کرد، همچنین می توان با لایه های مختلف پوشش به انواع رنگ ها یا الگوهای پوشش داده شده است.


service.jpg ماHot Tags: هیئت مدیره لانه زنبوری، تولید کنندگان، تامین کنندگان، خرید، قیمت
محصولات مرتبط
پرس و جو