پانل های دیواری خارجی

به عنوان یک ماده کامپوزیت با عملکرد عالی، ساختار ساده و منحصر به فرد، صرفه جویی در منابع و انرژی، آن دارای مزایای استفاده از وزن سبک، قدرت بالا، استحکام بالا، کمانش کردن، عایق حرارتی، کاهش نویز، سطح صاف و غیر قابل تغییر است.

ارسال درخواستچت کن
جزئیات محصول

مواد اولیه ما استفاده می شود شامل کاغذ ضایعات، فیبر گیاهی، زباله های زراعی، خاک اره، و غیره، استفاده از مواد زائد برای دستیابی به حفاظت از محیط زیست است.

این ساختار از ساختار لانه زنبوری تشکیل شده است و این ساختار است که بارها و بارها توسط دانشمندان اثبات شده است و به عنوان پایدار ترین ساختار جهان، مؤثرترین ماده، سبک ترین وزن، بالاترین قدرت خاص و بالاترین سختی خاص است.

آرایش شش ضلعی منشوری و مجموعه ای از ساختارهای شبکه های لانه زنبوری مداوم می توانند نیروهای خارجی را از چند طرف پراکنده نمایند و باعث مقاومت در برابر خرد کردن نیروها شود، بالاتر از هر دور یا مربع حتی با مواد نازک نیز مانند این است.

منشاء از ساختار حفره، دیوار کامپوزیت لانه زنبوری کاغذ دیوار خود عایق است، که گرما را جذب نمی کند، گرما را ذخیره نمی کند، و انتقال گرما بسیار کم است. این مواد عایق بندی برجسته است.

اصل این است که از حفره حفره برای بستن جوش استاتیک گاز منفی فشار منفی بدون منافذ ترپوسفریک برای جلوگیری از انتقال انرژی حرارتی استفاده شود، به طور موثر انتقال حرارت و انتقال تابش را خنثی می کند و برای رسیدن به هدف عایق حرارتی.

هنگامی که امواج صوتی از خارج به پانل منتقل می شوند، پانل میکروپروس بخشی از امواج صوتی را با مانع ضخامت خودش جذب می کند.

امواج صوتی باقی مانده به ساندویچ لایه داخلی انتقال می یابند و ساختار حفره بسته عمل می کند تا موج های صوتی را تحت تأثیر refraction ثانویه برای تغییر جهت موج صوتی قرار دهد.

از سوی دیگر، انعطاف پذیری کاغذ موجب می شود امواج صوتی به سرعت در حال فروپاشی باشند و لایه ها مانع از مسدود کردن امواج صوتی می شوند.

مزایا .jpg

خدمات و حمل و نقل. jpgHot Tags: پانل های دیواری خارجی، تولید کنندگان، تامین کنندگان، خرید، قیمت
محصولات مرتبط
پرس و جو