گچ چوب گچ

دانستن در مورد مزایای استفاده از گچ چوب گچ به شما کمک می کند تا بهترین سیستم برای شیوه زندگی خود را انتخاب کنید.

ارسال درخواستچت کن
جزئیات محصول

گچ چوب گچ


برای دیوار گچی اولیه، گچ کلاسیک با آب مخلوط شده و گاهی اوقات مواد افزودنی برای ایجاد مواد هسته ای. مواد چسبناک سپس بین دو لایه کاغذ و خشک شده فشرده یا مسطح می شوند. یک طرف کاغذ چهره ای است که قوی و صاف است، در حالی که طرف دیگر یا پشت، دارای یک بافت نازک تر است.


دیوارپوش - تعمیر سوراخ در دیوار - اسلاید 1-1500x630_meitu_7.jpg


نصب و راه اندازی خشکشویی روند نسبتا سریع در مقایسه با گچ کاری است. تخته ها برش داده می شوند تا به شکل دیوارها برسد. سپس آنها را به فریم ناهموار خانه متصل می شوند. بعد از اینکه تخته ها در جای خود قرار می گیرند، مهره های گوشه ای به گوشه ها متصل می شوند تا یک لبه ی مستقیم به آنها بدهد. سپس دیوارها با نوار کاغذی یا فایبر گلاس مش در مفاصل، گوشه ها و مکان هایی که تخته ها به دیوار وصل شده اند، نوار می شود. سپس، سه لایه معمولی ترکیب مفصل اضافه می شوند. پس از هر لایه، دیوار به صورت سطحی نرم و صاف می شود. هنگامی که لایه سوم خشک شده است، دیوار آماده رنگ آمیزی است.


56899347_m_meitu_1.jpg


مزایای واضح در مورد گچ و سیمان وجود دارد. اول، روند نصب نیاز به زمان و کار کمتری دارد که می تواند به هزینه کمتری تبدیل شود. گچ و تخته نیز به کاهش سر و صدا با داشتن خواص مقاوم در برابر آتش به دلیل آب در تخته ها کمک می کند.


drywall-alton-nh-3_meitu_12.jpg


در حالی که تخته گچ دارای مزایای زیادی است به عنوان یک ماده دیوار داخلی، این شکست ناپذیر نیست. گچ دیوار می تواند توسط تصفیه ساختمان یا حوادث صاحب خانه آسیب دیده باشد. یک مشکل رایج ناخن یا پیچ پیچیده است، زمانی که سر این اتصال دهنده ها یک براق ایجاد می کند یا از طریق دیوار پوشانده می شود.


drywall-install_meitu_4.jpg


در مرحله دوم، گچ خشک در صورتی که در طول دوره های طولانی در معرض سطوح بالای رطوبت باشد، صدمه به آب می شود. هیئت مدیره های مخصوص صنایع چوب گچ با افزودنی هایی است که برای مقاومت به آب بهتر طراحی شده اند.

همراه با حساسیت آب، هیئت مدیره گچ چوب گچ می تواند مشکلات قالب داشته باشد. برای کاهش شانس قالب، هیئت مدیره گچی جدید گچ بدون کاغذ می شود.


GQSGX0005_meitu_6.jpg


این که آیا شما از چند منظوره گچی استفاده می کنید، دیوارهای داخلی، نگاه، جریان و احساس خانه شما را شکل می دهند. دانستن در مورد مزایای استفاده از گچ چوب گچ به شما کمک می کند تا بهترین سیستم برای شیوه زندگی خود را انتخاب کنید.


slide_meitu_9.jpg


و به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان گچ چوب گچ در چین، ما بسیار خوشحالیم که درخواست شما را دریافت می کنیم. اگر زمان سفر به چین دارید، به کارخانه ما خوش آمدید.


10.jpg

Hot Tags: گچ دیوار، تولید کنندگان، تامین کنندگان، خرید، قیمت
محصولات مرتبط
پرس و جو