پانل ساندویچ

بسیاری از مشتریان از پانل ساندویچ هسته کاغذی Fireproof Paper استفاده میکنند که صرفه جویی در محیط زیست، صرفه جویی در انرژی، صرفه جویی در منابع و ضد ضربه است.

ارسال درخواستچت کن
جزئیات محصول

پانل های ساندویچ مرکزی کاغذ ضد آتش (Eco Houses)

پانل ساندویچ اصلی هسته (4) .jpg

مشخصات فنی

عرض: 1220 میلیمتر

طول: 2440mm / 3000mm

ضخامت: 100mm

مواجهه با مواد پوست: هیئت مدیره گچ

مواد اصلی: کاغذ ضد آتش

جزئیات بسته بندی: پالت چوبی

جزئیات تحویل: 20-30 روز پس از سفارش از پانل های کامپوزیت

پانل ساندویچ اصلی هسته (3) .jpg

توصیف

پانل ساندویچ مرکزی Paper Fireproof می تواند در داخل و خارج از منزل استفاده شود، در حالی که از شرایط آب و هوایی مستقیم محافظت می شود، آنها دارای خواص مکانیکی، انرژی، حرارت و رطوبت عالی، مقاومت صدا و مقاومت در برابر آتش می باشند.


بسیاری از مشتریان از پانل ساندویچ اصلی مقاله کاغذ آتش نشانی به عنوان خانه های اکو استفاده می کنند. آنها این مزایا دارند:


عایق، صوتی، شیک

صرفه جویی در انرژی، محیط زیست، نرخ بازیافت منابع بالا.

کارخانه تولید، 80٪ از کار کامل شده است.

مونتاژ در محل 5-15days.

زندگی مسکن: 30-50 سال (با توجه به استفاده از محیط زیست).


خانه های اکو به طور عمده ساخته شده توسط تخته های ساندویچ، که سازگار با محیط زیست، صرفه جویی در انرژی، صرفه جویی در منابع و ضد ضربه است.

خانه های اکو عمدتا شامل سه بخش می باشد. دیوار داخلی و خارجی از پانل های کامپوزیتی لانه زنبوری ساخته شده است. دیوار بیرونی با چوب فوق العاده با دوام است. محصولات ما - پانل های کامپوزیتی لانه زنبوری - حفظ حرارت، عایق صدا، صرفه جویی در مواد خام، کسانی که نمی توانند از خانه سنتی عبور کنند.

همراه با سبک ساخت و ساز اروپا و امریکا، به نظر می رسد بسیار مد و راحت زندگی می کنند. در مقایسه با سنتی، میزان استفاده از فضا بیشتر است.


پانل ساندویچ هسته کاغذ (2) .jpg

پانل ساندویچ اصلی کاغذ (4) .jpgHot Tags: پانل های کامپوزیت، پانل های ساندویچ، مصالح ساختمانی، پانل های لانه زنبوری، هسته کاغذ نسوز، خارجی، مصالح ساختمانی دیوار،
محصولات مرتبط
پرس و جو