صفحه اصلی > دانش > محتوای
چگونه به حفظ سنگ مصنوعی
- Apr 08, 2018 -

1-اساسی تعمیر و نگهداری

محصولات سنگ مرمر مصنوعی دارای خواص فیزیکی خوب: غذا، گرد و غبار، باکتری نمی تواند نفوذ سطح آن. نگهداری روزانه تنها نیاز به اسفنج، اضافه کردن مواد شوینده خنثی به پاک کردن، می تواند به تمیز نگه داشتن; برای ضد عفونی با رقيق سفید کننده خانگی (1:3 یا 1:4) با آب به واسطه یا دیگر داروی مایع ضد عفونی برای پاک کردن سطح, لطفا به یاد داشته باشید یک حوله برای پاک کردن لکه، موقع نگه داشتن مسا به عنوان خشک تا حد امکان.

2-ویژه مراقبت

برخی از روشهای حذف لکه برای لکه های سمج باید مبتنی بر پرداخت درجه در سطح صفحه: سطح زیر سطحی: مواد شوینده با ضدعفونی کننده، لهستانی و سپس آن را شسته و با حوله خشک خشک. گرفتن پارچه تمیز کردن را به پاک کردن جدول تمام طول زمان آن را تمیز نگه دارید. نیمه - سطح صاف: تمیز کردن با غیر - پاک کننده ساینده را با پارچه نوعی فلانل رومیزی با یک حوله خشک و استفاده غیر - ساینده به منظور ارتقاء سطح براق اثر پرداخت.

3. راه حل برای مشکلات خاص (چاقو علائم خراشیدگی، علائم سوختگی).

یکی از مزایای استفاده از آشپزخانه سنگ مرمر مصنوعی است که آن می تواند تعمیر می باشد پس از خراش و یا آسیب. اکثر خش به شرح زیر می تواند برداشته شود. مشاور فروش محصولات کاهش جدی و آسیب های مشورت. و همچنین از بین بردن آلودگی، از بین بردن بریدگی و خراش همچنین سطح مختلف نیاز دارد.

به طور خلاصه، مرمر مصنوعی انواع مواد آرایش اشتباه، نه تنها ظاهر است فضای زیبا و همچنین مناسب برای پاسخ به. ضخامت سنگ مصنوعی نیز به مشخصات مختلف تقسیم شده است. فرمان خوب از سنگ مرمر مصنوعی.