صفحه اصلی > دانش > محتوای
تفاوت بین هیئت مدیره رزین انتقال دهنده نور و یک پانل شفاف معمولی چیست؟
- Apr 08, 2018 -

1. حفاظت از محیط زیست و محیط زیست: هیچ آلودگی در فرآیند تولید وجود ندارد. مواد اولیه 100٪ از SK کره جنوبی و ایالات متحده وارد می شوند و مواد خود را 100٪ رزین پلیمری تجزیه پذیر می کنند.

2. مواد اولیه برای گواهینامه تماس مواد غذایی FDA، بدون بوی خاص، فرمالدئید را شامل نمی شود، در اروپا و ایالات متحده به طور گسترده ای در درمان پزشکی و دکوراسیون صنعت آموزش و پرورش استفاده شده است، و ایالات متحده تلاش های ترویج مواد حفاظت از محیط زیست منحصر به فرد، تشویق استفاده از مواد و تحقیق و توسعه؛

3. سطح مقاوم در برابر شعله B1: مقاوم در برابر شعله: محصولات مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش برای بازدارنده شعله و گواهی مقاوم در برابر درجه حرارت مقاوم در برابر شعله، خوب تضمین امنیت ساختمان و محصولات داخلی رزین سمت چپ به طور خودکار شعله، سوزاندن بدون گاز سمی و بوی عجیب و غریب، برای جلوگیری از امنیت پنهان در معماری و داخلی.

4. UVST محصول رزین اکولوژیکی محصول خود را مقاومت در برابر عملکرد UV اشعه ماوراء بنفش، 100٪ پیچیده ترکیب، گیاهان و به همین ترتیب مواد پارچه، برای اطمینان از رنگ مواد ماندگار و تازه، داخلی ارائه 10 سال گارانتی، گارانتی در فضای باز 5 سال ؛

5. بشقاب رزین اکوسیستم پس از پنج UVST که فرآیند تولید دقیق، تغییر شکل خوب مواد پلاستیکی، حذف یا کاهش تنش بین مولکول ها (استرس بین مولکولی علت اصلی تغییر شکل پلاستیک مواد است).

6. ویژگی های پردازش عالی محصول نیز برای کاربردهای مختلف هندسی معماری و طراحی داخلی امکان پذیر است. خم شدن سرد سفید نیست، و ترک خورده نیست. خم شدن خم های مختلف هیپربلوئید و تک سطوح، شکل بی حد و حصر، عنصر هندسه فضا بی نهایت reverie.