صفحه اصلی > اخبار > محتوای
مقدمه ای ساده برای گچ
- Apr 08, 2018 -

این اصلی مواد خام گچ ساختمان است، با مقدار مناسب مواد افزودنی و فیبر برای ایجاد هسته، با کاغذ مخصوص صفحه به عنوان سطح محافظ، پردازش شده در صفحه. کوره کاغذی دارای ویژگی های سبک وزن، عایق صدا، عایق حرارتی، عملکرد پردازش قوی و روش ساخت ساده است.

انواع مختلف گچ تخته وجود دارد و سه نوع گچ تخته گچ در بازار وجود دارد:

1 کاغذ معمولی گچ تخته

هسته هیئت مدیره سفید عاج، کاغذ خاکستری، مقرون به صرفه ترین و رایج ترین است. این مناسب برای استفاده بدون نیاز خاص است، و استفاده از سایت دارای رطوبت نسبی مستمر بیش از 65٪ است.

به دلیل دلیل قیمت، بسیاری از مردم مایل به استفاده از هیئت مدیره گچی معمولی ضخیم 9.5 میلی متر برای انجام دادن بین سقف یا دیوار هستند، اما از آنجا که هیئت مدیره گچ به طور منظم 9.5 میلی متر نازک است، شدت زیاد نیست، در معرض تغییر شکل در شرایط مرطوب، توصیه می شود که از هیئت مدیره گچ بیش از 12 میلیمتر استفاده کنید. در عین حال، استفاده از صفحات ضخیم نیز یک ابزار موثر برای جلوگیری از ترک است.

2 کاغذ دیوار ضد آب.

ورق هسته و کاغذ محافظ همه از طریق پردازش ضد آب، مطابق با الزامات استاندارد ملی، مقاله هیئت مدیره هیئت مدیره مقاوم در برابر آب و هیئت مدیره هیئت مدیره باید از نیاز ضد آب (مقدار آب سطح بیش از 160 گرم است، نرخ لیمو کمتر از 10٪). کوره های ضد آب ضد آب مناسب برای استفاده از رطوبت نسبی مستمر بیش از 95٪، مانند توالت، حمام و غیره

3 مقاوم در برابر آتش مقاوم در برابر هیئت مدیره گچ.

هسته پر از مواد نسوز و مقدار زیادی فایبرگلاس است. اگر کفپوش را برشیدید، می توانید مقدار زیادی فایبرگلاس را از بخش ببینید. هیئت مدیره گچ کاغذ مقاوم در برابر با کیفیت خوب از فیبر شیشه ای نسوز استفاده می شود، محصولات عمومی انتخاب فیبر شیشه ای متوسط یا بالا قلیایی است. گچ تخته از سنگ طبیعی و کاغذ های سطحی به عنوان مواد خام اصلی ساخته شده است و از ورق ساختمانی سبک و سبک ساخته شده از فیبر، نشاسته، کبالت، عامل فوم و آب استفاده شده است.