صفحه اصلی > اخبار > محتوای
ورق مواد تزئینی و صنایع دستی
- Apr 08, 2018 -

با بهبود مستمر استانداردهای زندگی، افراد در محیط کار، کیفیت زندگی نیز بیشتر و بیشتر بالا، ساختمان تزئین طبیعت شده اند توجه زیادی توسط مردم، همه انواع هتل ها، هتل ها، ساختمان های اداری و پر زرق و برق تزئین شده و انواع دکوراسیون مد روزانه، رنگ های متنوع برای شهرت ما، محیط زیست و کیفیت زندگی ما به میزان قابل توجهی بهبود یافته است. مواد و مصالح ساختمانی چینی در منابع غنی هستند، بازار بزرگ است، چشم انداز توسعه بسیار گسترده است. به خصوص پس از پیوستن چین به "WTO"، دکوراسیون مواد پیشرفته و تکنولوژی ساخت و ساز در کشور ما، به بازار ما در کشور تاثیر زیادی می بخشد، بنابراین، استفاده از منابع شرایط مطلوب ما و بازار گسترده، توسعه سریع ما بازار مواد دکوراسیون کشور کشور قریب الوقوع است. بعضی از مواد دکوراسیون معماری و تکنیک های ساخت و ساز آن ها ذکر شده است.

روکش روکش روکش نوعی از مواد تزئینی مورد استفاده در چین در سال های اخیر است. سطح آن زیبا است و چوب نجات داده شده است. این به طور گسترده ای در مبلمان و دکوراسیون چوب خانواده استفاده می شود. مواد روکش چوب با توجه به مواد خام مختلف و تکنولوژی پردازش تقسیم شده: دو دسته، طبیعی و مصنوعی، مواد روکش چوب طبیعی بر اساس انواع مواد طبیعی با مواد خام با کیفیت بالا، برش دوار یا برش ماشینکاری بر روی یک ضخامت 0.2 × 1.0 میلی متر چوب تراشه، انواع مختلف بافت چوب بافت تزئینی را ارائه می دهد، وضوح دانه، رنگ و روشنایی روشن است، در چوب چوب معمولی یا مقطع مواد مصنوعی پایه، به دست آوردن اثر زیبایی لوکس طبیعی لوکس. دو زیرمجموعه مصنوعی به نام دریایی عبارتند از: 34 عدد از علف های هرز، که به تدریج رشد می کند، چوب نرم چوب سخت، مانند برش مارپیچی، رنگرزی به جنین و سپس برش هواپیما، رنگی تر از دانه های طبیعی و طرح ریزی بافت تازه است. مانند ورق چوب پنبه به دیوار به احساس زیبایی خاصی متصل شده است. کشور ما هنوز در مرحله اولیه است، اما می تواند چوب با کیفیت بالا را نجات دهد و چشم انداز بازار خوب است. اندازه ویفر حدود 100-200 میلیمتر x 1800-2500 میلی متر (طول عرض x) است.

روکش چوب ورق نازک ساده است، اما عملیات باید مراقب باشد، معمولا برای مبلمان و دکوراسیون چوبی گوشه خط پایه استفاده می شود، از چسب سفید برای قرار دادن مهر و موم استفاده کنید. لازم است توجه به نکات زیر توجه شود: کیفیت سطح پایه باید عالی باشد، زاویه خط زاویه ای منحنی باشد، مفصل باید مستطیل باشد، لبه ها و گوشه ها روشن باشد، سطح صاف و بدون ضربه زدن؛ طول خط زاویه محاسبه می شود و عرض ویفر به طور معقول انتخاب می شود. چسب نباید بیش از حد ضخیم، دقیق و چسبیده باشد تا بتواند با هر خط ارتباط برقرار کند. هنگام ساخت نقاشی، نمیتوان خیلی سخت به له شدن، به ویژه در گوشه و کنار. با توجه به انعطاف پذیری ورق، طراحی دکوراسیون چوب دارای میزان زیادی از آزادی است که به طور گسترده ای در دکوراسیون دکوراسیون مبلمان و دکوراسیون چوب استفاده می شود.

کف پلاستیکی کف بامبو کفپوش بامبو کفپوش جدید ظهور کف داخلی است، روشنایی خوب، تغییر شکل سخت مقاوم در برابر سایش کوچک است، کمی پاکسازی پا خوب، مزایای طبیعی رنگ و معادل آن از کف چوب، و در جنوب چین غنی است در منابع بامبو، چشم انداز بازار کفپوش پلاستیکی بامبو بسیار وسیع است، به طور گسترده ای در سالن های مسکونی، اداری، ورزشگاه و موسیقی رقص، و غیره استفاده می شود. خصوصیات معمولا در حدود 60-900 میلیمتر x 80-90 mm x 14-15 میلی متر و نوع نازک حدود 600 میلیمتر × 60 میلیمتر × 5 میلی متر است. الزامات کیفیت مواد: در ظاهر، ملحفه و کپک در ظاهر، سطح صاف سطح گوشه، هیچ شکستگی آشکار، 8٪ تا 14٪ محتوای آب، و قدرت بامبو بیشتر از 2.5mpa وجود دارد.

فن آوری ساختمانی کفپوش بامبو نازک: سطح پردازش پایه - نصب تابلو چوب - پین 9 میلیمتر تخته سه لا ضخامت (سطح مساوی 2 ‰) یا کمتر برای بازی خط، مونتاژ مقوا با روکش نازک بامبو (با چسب سفید بر روی صفحه پوشش و گاز ناخن ماشین را به ناخن مو خوب ثابت) برای نصب تخته خرده چوب، مجموعه جاسازی شده با خسته شدن کودک - پرداخت - کف اسپری رنگ و تعمیر و نگهداری.

هیئت مدیره رزین روکش مصنوعی: هیئت مدیره در ساخت مصالح سنگی مقاوم در برابر سیمان سازی رزین تقسیم شده به: ورقه رزین روکش سنگ آلی ساخته شده مصنوعی، ورقه رزین روکش روکش مصنوعی مصنوعی و کامپوزیت سنگ مصنوعی سنگ رزین. با کاربرد روکش سنگی آلی ساخته شده بیشتر است، آن را با پلیمر غیر اشباع برای سیمان، سنگ مرمر، دولومیت به عنوان مواد پر کننده، مطابقت با مقدار مناسب دانه دانه های سرامیکی شن و ماسه سیلیس و غیره جمع آوری خوب برای پیوستن به انواع رنگدانه و مواد تشکیل دهنده، مقاومت بالا، سطح صاف، مقاومت در برابر حمله شیمیایی، اما تغییر شکل به راحتی. پس از سال ها تحقیق و توسعه و معرفی فن آوری پیشرفته خارجی، کیفیت محصول بهبود یافته است، و انواع محصولات در حال حاضر به استفاده از دکوراسیون پیشرفته وارد شده است.