صفحه اصلی > اخبار > محتوای
جدید مورد علاقه مد سقفی
- Apr 08, 2018 -

دکوراسیون سقف بخش مهمی از دکوراسیون است، زمانی که تزئین مواد با کیفیت بالا و سبک بسیار مشکل است، نمی دانید چه انتخاب کنید که کدام نوع نوع سقف، امروز کوچک را تشکیل می دهند توصیه به همه یک حاضر از نور قابل قبول هیئت مدیره آتش condole بالا، بشقاب شفاف از حمایت های متشکل از ویژگی های شفاف و سخاوتمندانه و زنانه، سبک های زیادی را جذب کرده است، در حال حاضر اجازه می دهیم کمی از طریق صفحه زیر سقف معرفی کنیم.

1. مواد سقف از ورق شفاف.

هیئت مدیره شفاف، بر خلاف مواد معمولی condole، مواد اصلی بالا condole برای مواد پلیمریزاسیون بیشتر فشرده سازی صفحه، و از طریق هیئت مدیره condole بالا ساخته شده از مواد پی وی سی مواد غشاء نرم به نور نرم ساخته شده است، دارای عملکرد ضد آب و ضد آتش خوب است. در صورت وقوع نشتی معمول، اغلب نشت نشت ضد آب، منجر به خسارت خانه های خانه دار می شود، سقف پلاستیکی شفاف ساختار طراحی شده را تصویب می کند، همچنین حادثه نشتی را داشته است، اگر می تواند موقتا فاضلاب، یک رویداد خوب برای مقابله با . در بالای آن، سقف کاملا با استانداردهای ایمنی ملی مطابقت دارد و B1 را در رتبه بندی آتش حرفه ای رتبه بندی می کند.

2. نصب مناسب.

پلیت ها به مواد غشای نازک برای حذف سقف معلق نفوذ می کنند و مواد مانند سقف شیشه ای و نصب مناسب می توانند به طور مستقیم بر روی دیوار، مربع چوب، ساختار فولاد، هیئت مدیره گچ و سطح دیوار نصب شده و انواع مختلف ساختار ساختمان است کراوات در، و زبان فقط نیاز به پیچ به نوبه خود با توجه به فاصله مشخص می تواند ثابت، نصب آسان است. علاوه بر این، از طریق سقف پانل تولید گازهای مضر را در ساخت و ساز، نیز تولید جرم گرد و غبار، تحت تاثیر قرار در داخل و دکوراسیون دیگر به ندرت وجود دارد، هیچ تاثیر دیگر به کار خانگی

3. عمر طولانی ورق شفاف.

پس از آنکه دکوراسیون کادو به طور کلی تزئین شده به پایان رسید، می تواند پس از گذشت زمان، کراک، قطره، سقوط و غیره تولید کند، اما ورق های شفاف و پلاستیکی در کنار هم قرار گرفته اند، از ویژگی های ضد پیری برخوردار است. از طریق سقف کاشی کف به دو نوع از مواد PVC و آلومینیوم تقسیم شده است، و از طریق ترکیب اصلی تخته PVC، دکمه پنل دکمه نیز از PVC و دیگر مواد افزودنی ساخته شده است، زندگی اصلی می تواند بیش از 10 سال است.

اگر این پانل به مواد سبک تبدیل شده باشد، قبل از خروج از درمان ضد میکروبی BIO - PRUF از بالا به بالا condole top ساخته شده است، این باعث جلوگیری از بروز خاک های میکروبی بر روی سطوح، مانند امنیت بهتر در محیط داخلی خانه می شود. اگر بشقاب شفاف کیفی رزین آکریلیک، نه تنها شفافیت شفافیت شفافیت داشته باشد، ضریب نفوذ نیز بالاتر از 92٪ است، نور نازک است، دارای اثر رنگی بسیار خوب است.

4. سقف امن و سازگار با محیط زیست است.

تمام مواد آزمایشگاهی و مواد، از مواد زیست محیطی ساخته شده و مواد مضر از قبیل فرمالدئید، فلزات سنگین، حتی در مواد شیمیایی حمل و نقل، نصب، استفاده از آلودگی به محیط زیست، محافظت از موضوع حفاظت از محیط زیست، حق برخورداری از جامعه فعلی محیط زیستی زیبا را ایجاد می کند که خانه را اشغال می کند، تضمین امنیت ایمنی را اضافه می کند.