صفحه اصلی > اخبار > محتوای
خصوصیات عملکرد کفپوش
- Apr 08, 2018 -

به عنوان یک نوع جدید از مصالح ساختمانی، هیئت مدیره گچ مقاله دارای ویژگی های زیر است:

(1) مصرف انرژی کم است و بازده تولید بالا است: مصرف انرژی کاغذ دیواری 78٪ کمتر از تولید سیمان است. و سرمایه گذاری کوچک است، ظرفیت تولید بزرگ است، فرآیند ساده است، تولید توده ای را تسهیل می کند.

(2) کیفیت نور: دیوار از هیئت مدیره گچ ساخته شده است، وزن تنها 15/1 دیوار آجری از همان ضخامت، 1/10 دیوار بلوک، که منجر به مقاومت در برابر زلزله ساختار ، و می تواند به طور موثر کاهش پایه و ساختار هزینه اصلی.

(3) عایق حرارتی: در حدود 60 درصد از هسته گچ سمت چپ منافذ کوچک است، زیرا هدایت حرارتی هوا کوچک است، بنابراین عملکرد عایق خوب نور است.

(4) عملکرد پیشگیری از آتش خوب است: همانطور که هسته گچ خود را نمی سوزاند، و در جریان انتشار آب مرطوب در صورت آتش خواهد شد مقدار زیادی از حرارت را جذب، تاخیر در افزایش دمای محیط، در نتیجه، گچ هیئت مدیره عملکرد خوب بازدارنده آتش است. این آزمایش توسط مرکز ملی آزمایش های پیشگیری از آتش سوزی آزمایش شده و حد مقاومت آتش می تواند 4 ساعت برسد.

(5) عملکرد عایق صدا خوب: با استفاده از مواد سبک تنها، مانند بتن هوادهی، مانند تخته پرلیت پر از متشکل از بدن دیوار هنگامی که ضخامت آن بسیار بزرگ است برای رعایت الزامات عایق صدا، و پارتیشن هیئت مدیره گچ است حفره منحصر به فرد ساختار، عملکرد عایق صدا بسیار خوب است.

(6) عملکرد دکوراسیون خوب است: سطح گچ تخته مسطح است، و سطح بدون درز توسط اتصال بین تخته و صفحه تشکیل شده است، و سطح را می توان به طور مستقیم تزئین شده است.

(7) پردازش راحت است، سازگاری خوب: هیئت مدیره گچ ناخن، برنامه ریزی، اره، عملکرد چسب، استفاده می شود برای دکوراسیون داخلی، می تواند اثر تزئینی ایده آل را به دست آورد، به سادگی تنظیم چاقو می تواند اختیاری برای برش هیئت مدیره گچ ، ساخت و ساز راحت است، استفاده از آن به عنوان یک ماده تزئینی می تواند تا حد زیادی بهبود بهره وری ساخت و ساز.

(8) عملکرد زندگی راحت: به دلیل تخلخل بزرگ از هیئت مدیره گچ و توزیع مناسب ساختار منافذ، آن نفوذ پذیری بالا است. هنگامی که رطوبت داخل رطوبت بالا، جذب رطوبت، هنگامی که هوا خشک می شود و بخشی از آب را آزاد می کند و بنابراین رطوبت داخلی را تنظیم می کند نقش مهمی دارد، تابش خارجی تابش چهره به این عملکرد "عملکرد تنفس" نامیده می شود، به همین علت گچ تخته دارای عملکرد "تنفس" منحصر به فرد است، می تواند رطوبت محیط در محدوده خاص تنظیم، شرایط زندگی راحت تر.

(9) پوشش گیاهی حفاظت از محیط زیست سبز: استفاده از گچ و کاغذ طبیعی به عنوان مواد خام، بدون آزبست حاوی مضر برای بدن انسان (اکثریت قریب به اتفاق از هیئت مدیره سیلیکات کلسیم و فیبر ورقه آزبست سیمان به عنوان مواد تقویت شده بشقاب استفاده می شود).