صفحه اصلی > اخبار > محتوای
عملکرد فوق العاده هیئت مدیره پارتیشن سبک وزن به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد
- Apr 08, 2018 -

از زمان ظهور هیئت مدیره پارتیشن های سبک وزن، برنامه های کاربردی بیشتری برای پروژه های ساختمانی مختلف اعمال شده است و محدوده کاربرد آن به عملکرد برتر آن مربوط است. با توجه به عملکرد فوق العاده آن، امکان استفاده از یک صفحه پارتیشن سبک وزن برای موارد مختلف وجود دارد. در اینجا نگاهی به عملکرد هیئت مدیره پارتیشن سبک و محدوده برنامه کاربردی آن است.

1 به علت مواد سبک وزن پارتیشن سبک وزن، می تواند ساختار وزن بدن دیوار را کاهش دهد، تاثیر زمین لرزه را کاهش می دهد، بسیار مناسب برای ساختمان های بلند و شدید، و می تواند برای دیوارهای خارجی مورد استفاده قرار گیرد، آنها می توانند به طور مستقیم کاشی

2. با توجه به مقاومت شدید خوردگی، مناسب برای انواع محیط تهویه مناسب است.

3، به عنوان یک نتیجه از نصب آسان و جداسازی مناسب از هیئت مدیره پارتیشن سبک، توانایی تغییر شکل بسیار قوی است، بنابراین استفاده از پانل ها می تواند به راحتی ارتقا داده شده و فضای به شکستن، به خصوص ساختمان اصلاح شده برای افزایش لایه های خود.

4. ساخت و ساز هیئت مدیره پارتیشن سبک سریع، مقرون به صرفه و سبز است و مواد ترجیحی برای انواع KTV و محل های سرگرمی است.

این به این دلیل است که خواص مختلف پارتیشن های سبک وزن بسیار عالی است، بنابراین محدوده استفاده آن بسیار گسترده است، توسط انواع سازندگان در نظر گرفته شده و مشتری یکی از ایده آل ترین و استفاده از مصالح ساختمانی در این مرحله است.